Sport

Napoli e konfirmoi se nuk është i infektuar me koronavirus, reagon Amir Rrahmani

Gjatë ditës së sotme ka pasur raportime të shumta se Amir Rrahmani ka rezultuar pozitiv në testin e bërë për koronavirus, mirëpo kjo gjë doli që nuk është e vërtetë.

Napoli përmes një njoftimi tregoi se të gjithë futbollistët e tyre kanë rezultuar negativë.

“Dy futbollistët e fundit që ishin duke u testuar kanë rezultuar negativë për COVID-19”, thuhet në njoftimin e Napolit.

Kurse, tani ka Rrahmani ka publikuar njoftimin e Napolit, e ku edhe ka shkruar “Pak ndihmesë për gazetarët”.

Postime të ngjajshme
Sport

Ndeshja mes Feronikelit dhe Llapit u përcoll nga personi i rëndësishëm i UEFA-së, ja arsyeja pse ai është në Kosovë

Sport

Ramadani flet për përballjen me Ballkanin, ka disa fjalë edhe për gjyqtarin Dardan Çaka

Sport

Shënoi supergol në ndeshjen e sotme, flet Yll Hoxha

Sport

Feronikeli më në fund fitoi, tani kjo është skuadra më e dobët e 5 javëve të fundit në Superligë