Lajme

Mustafa, mbledhë Këshillin e Përgjithshëm të partisë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa përmes llogarisë në facebook ka bërë të ditur se do të mbledhë Këshillin e Përgjithshëm të partisë, një ditë pas seancës për shpërndarje të Kuvendit.

Përmes një ftese që i ka bërë Këshillit të Përgjithshëm, mendohet se do të diskutohet për dy pika të rendit të ditës.

– Janë rezultatet në zgjedhjet e fundit të përgjithshme dhe lokale dhe perceptimi publik për LDK-në,
– Zgjedhja e kryesisë së re të partisë.

Mbledhja do të mbahet të premten, në selinë e LDK-së, nga ora 17:30.
Se a do të shpallet edhe kandidatura për kryeministër nga LDK po atë ditë, mbetet për t’u parë./Blicmedia.net/

Anëtarëve të Këshillit të Përgjithshëm të LDK-sëThëras mbledhjen e dytë të Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së me këtë…

Posted by Lidhja Demokratike e Kosovës on Tuesday, August 20, 2019

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat