Sport

Muriqi i bën ‘diss’ Ronaldos, freskohet me Coca-Cola

Mediumet italiane raportojnë përditë për largimin e Vedat Muriqit nga Lazio, por kjo nuk po e shqetëson sulmuesin kosovar.

Ai shijon pushimin veror në bregdetin e Turqisë.

Bashkëshortja e Muriqit, ka postuar një video ku 26 vjeçari shihet duke u freskuar me pijen Coca-Cola.

Pas pak ditësh, Muriqi do të kthehet në Lazio dhe mbetet të shihet a do të largohet nga ekipi italian këtë verë.

Postime të ngjajshme
Sport

Ja në sa ora do të parakalojnë në sheshin “Nënta Tereza” xhudistet kosovare

Sport

Ballkani sot luan miqësoren e radhës, ja me kë takohet

Sport

Dukagjini aranzhon miqësore me skuadrën e Ligës së Parë, ja kur do të zhvillohet!

Sport

Nuk del në stërvitje pa firmosur kontratën e re, Messi me pushime në Ibiza. Ja situata në kampin katalanas