Sport

Muriqi feston ditëlindjen, befasi dhe urim special nga bashkëshortja e tij

Ylli kosovar, Vedat Muriqi ka festuar ditëlindjen e tij sot.

Prizrenasi që luan te klubi i madh italian ka festuar 27 vjetorin e lindjes së tij.

Edhe këtë ditëlindje, Vedati e ka pritur në familjen e tij të ngushtë, së bashku me bashkëshortën Ediben dhe dy fëmijët e tij.

Shumë urime mori reprezentuesi kosovar në rastin e 27 vjetorit të lindjes, por padyshim që më i miri është ai i bashkëshotës së tij Edibës.

Ajo e befasoi Vedatin me një torte të ditëlindjes, derisa postoi disa fotografi me një mesazh shumë të qartë.

“Mosha e re mund të sjell shëndet paqe dhe lumturi. Urime edhe shumë vite tjera me ne”, ka shkruar bashkëshortja e Vedatit në Instagram.

Postime të ngjajshme
Sport

Skuadra e madhe gjermane kërkon Granit Xhakën

Sport

Liverpool kërkon yllin e Real Madridit, ky është çmimi i vendosur për të

Sport

Joshua – Fury, konfirmohet data e duelit të shumë pritur

Sport

Zbulohet cili do të jetë transferimi i parë i Barcelonës