Sport

Munishi uron Llapin dhe lavdëron Dukagjinin për ‘luftën dhe angazhimin’

Trajneri i Gjilanit, Ismet Munishi ka uruar Llapin për trofeun e Kupës së Kosovës.

Pas penalltive, Llapi ka siguruar trofeun e parë në histori të klubit duke mposhtur Dukagjinin, shkruan lajmi.net.

E për ta uruar Llapin, nuk ka harruar as rivali, Munishi që ka publikuar një postim në rrjetin e tij social në Facebook.

“Urime Llapit. Komplimente për luftën dhe angazhimin e klubit të Dukagjinit”, shkroi ai.

Ndërkohë, Llapi edicionin tjetër do luajë në Ligën e Konferencave.

Postime të ngjajshme
Sport

Hoqi dorë nga profesioni për familjen, kush është partnerja e Eriksen që preku zemrat e të gjithëve

Sport

Batatina: Nuk i frikësohemi asnjë kundërshtari, ne jemi Llapi i Fadil Vokrrit

Sport

Skuadra e Ligës së Parë iu jep shkollë atyre të Superligës, nënshkruan me sponsorin e Kosovës dhe bën prezantim fantastik të fanellave

Sport

EKSKLUZUVE: Ilir Avdyli pritet që të transferohet te kjo skuadër