Sport

Munishi rikthehet ta komentojë largimin nga Ballkani

Trajneri i mirënjohur kosovar, Ismet Munishi e ka komentuar edhe njëherë largimin nga Ballkani.

Largimi i Munishit kishte bërë shumë bujë në fund të stinorit vjeshtor, raporton “Zeri.info”.

Tani, Munishi në “ATV” ka thënë se pavarësisht largimit, ka respekt për tifozët suharekas.

“Tash ka pasur shumë spekulime, janë përfolur shumë gjëra, ka edhe prej fjalëve të vërtet. Jam krenar me atë që kemi bërë te Ballkani”, ka thënë Munishi.

“Kam respekt për pritjen që ma kanë bërë në Suharekë dhe iu dëshiroj suksese në vijim”, tregoi ai.

Postime të ngjajshme
Sport

Superliga e Kosovës: Rënditja tabelare pas xhiros së 23-të

Sport

Superliga e Kosovës: Mbyllet me këtë rezultat ndeshja, Feronikeli – Drita

Sport

Ja rezultatet komplete në Ligën e Parë

Sport

SUPERLIGA LIVE: Mbyllet pjesa e parë me këtë rezultatë