Sport

Munishi reagon pasi Armend Thaçi u ftua nga Kombëtarja e Kosovës

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi është gëzuar pasi lojtari i tij, Armend Thaçi u ftua nga Kombëtarja e Kosovës për ndeshjen kundër Moldavisë

“Armend Thaçi. Nder dhe krenari, unë, biri ytë, Kosovë”, ka shkruar Munishi, transmeton Indeksonline.

Indeksonline raportoj ekskluzivisht se Thaçi u ftua nga Kombëtarja e Kosovës.

Kjo është hera e tretë që Armend Thaçi ftohet nga Kombëtarja e Kosovës./

Postime të ngjajshme
Sport

Devolli rrëfehet për aventurën te Drenica

Sport

Humbja ka ndikuar tek Gjilani, mbledhje emergjente për të ardhmen e trajnerit dhe gjithçka tjetër

Sport

Zbulohet detaji tronditës për vdekjen e Maradonës

Sport

Trajneri i klubit shqiptar e ndjek ndeshjen e skuadrës së tij duke marrë oksigjen në spital