Sport

Munishi për humbjen e Ballkanit: Në Drenicë ka humbur Serbia dhe mund të humb çdokush

Trajneri i Gjilanit, Ismet Munishi, në emisionin ‘Ekipi A’ në ATV ka thënë që ai sa herë ka shkuar me skuadra me zhvillu ndeshje futbolli së pari e ka vizituar familjen Jashari.

Munishi ka komentuar humbjen e ish-ekipit të tij Ballkanit nga Drenica, Munishi ka pohuar se në Drenicë ka humbur Serbia dhe mund të humb çdokush.

”Drenica është skuadër e cila luan mirë në Skenderaj, unë i kam thënë një gazetari, në Drenicë ka humbur Serbia kështu që mund të humb çdokush”.

 

“Unë sa herë shkojë në Skenderaj shkoj të familja Jashari edhe lojtarëve të huaj iu tregoi për Drenicën’ tha Munishi.

Gjilani në mesjavë luan me Dritë.

Postime të ngjajshme
Sport

Formacionet zyrtare: Dukagjini – Llapi

Sport

Ylli i Kosovës bën debutimin në Bundesliga me Schalken

Sport

Premi e majme për Dukagjinin, nëse sonte triumfojnë në finale të Kupës

Sport

UEFA cakton gjyqtarin për finalen e madhe të Ligës së Kampionëve