Sport

Munishi feston ditëlindjen, krahu i tij i djathtë e uron në mënyrë speciale

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi sot feston ditëlindjen, shkruan BlicMedia.

Me këtë rast Munishin e ka uruar ndihmës trajneri, njëherit edhe krahu i tij i djathtë Agim Maliqi.

“Kam nderin që tè urojë datelindjen miku im, të dëshirojë gjitha të mirat në jetë, suksese në qdo sferë të jetës, të dëshirojë shëndet dhe mbarësi ,gëzofsh edhe shumë të tjera ashtu siq të dëshirone zemra. Gëzuar”, është urimi i Agim Maliqit për Ismet Munishin. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Vedat Muriqi luajti mbi gjysmë ore në barazimin e Lazios, kështu u vlerësua për paraqitjen e tij

Sport

Barcelona fiton pa probleme ndaj Juventusit, Manchester United e shkelë Leipzigun

Sport

Ismet “Baba” provokon keq Prishtinën

Sport

Liverpooli pyet ndjekësit në “Facebook” për Shaqirin: Sa i mirë ishte ky njeri mbrëmë?