Show Bizz

Mungon Dua, por Ledri kalon pushimet me familjen e saj

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ledri ka qenë në një lidhje të shkurtër me Duan para disa vjetëve.

Lidhja e shkurtër me Dua Lipën gjatë kohës kur ajo ende nuk kishte gjetur famën nuk po e pengon familjen e këngëtares që të jenë miq shumë të mirë me Ledri Vulën.

Familja e Duas po pushojnë në Ulqin, pushime këto ku po mungon këngëntarja, por ata po kalojnë kohë me reperin shumë të dashur nga fansat, shkruan Gazeta Express.

Ata madje kanë postuar fotografi nga këto pushime, madje Ledri duke etiketuar babain e Duas, Dukagjinin e duke shkruar se po kalojnë kohë shumë të mirë.

Ledri ka kaluar ditën me Dugin dhe me Gjinin, vëllain e Duas ndërsa postimet e tregojnë se me të vërtetë janë kënaqur.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto