Show Bizz

Mozzik vjen me mesazh të koduar në postimin e fundit

Mozziku bëri fansat kureshtar rreth asaj se çfarë dëshiron të thotë me një postim.

Mozzik është shumë aktiv në rrjete sociale, përmes së cilave i mban të informuar fansat rreth të rejave nga ai, shkruan lajmi.net.

Reperi, së fundi pëmes një postimi ka dhënë një mesazh të koduar, duke mos sqaruar nëse po ia dedikon dikujt ato fjalë.

“Nëse njerëzit të dhurojnë një kaktus, nuk do me thënë që të ulesh në të”, ka shkruar Mozzik në postimin e fundit, duke lënë të kuptohet se nuk duhet të veprohet gjithnjë ashtu si ku thotë dikush.

Për ndryshe, reperi aktualisht po shijon suksesin e këngës “Lass Mal”, ndërsa ka paralajmëruar edhe projekte të reja, madje është duke e finalizuar edhe një album.

Për momentin, Mozzik ka anuluar të gjitha koncertet për shkak të pandemisë, ai me anë të një postimi së fundi, tha se është përmalluar për skenën.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Marina Vjollca duket mahnitëse në fustanin me lule

Show Bizz

Morena Taraku thekson linjat trupore në pozën e fundit

Show Bizz

Sa para mund të humbin këngëtarët këtë verë?

Show Bizz

Elita dhe Gjiko pranuan një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e tyre