Show Bizz

Mozzik sapo lansojë këngën e tij më të re ‘Auf Wiedersehen’

Reperi kosovar, Mozzik sapo ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

Kënga mban titullin ‘Auf Wiedersehen’ dhe është realizur për tregun gjerman, ndërsa në fund ka shtuar edhe një fragment në gjuhën shqipe.

Për tekstin është kujdesur vet reperi, muzika nga Rzon ndërsa videoklipi u realizua nga Sekuence, transmeton Indeksonline.

Më poshtë kënga e shumë pritur e Mozzik.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Pranoi lidhjen me Robert Berishën, por modelja ka disa fjalë edhe për Norën

Show Bizz

Enca përlot me fjalët për vdekjen e babit të saj

Show Bizz

Albërie Hadërgjonaj duket më seksi se kurrë në fotografinë e fundit

Show Bizz

Kjo është shuma marramendëse që e fiton Samanta në koncerte