Show Bizz

Mozzik rrokulliset me motor në Brezovicë, kjo është gjendja e tij

Mozzik po qëndron në Brezovicë me miqtë e tij për disa ditë pushimi.

E si gjithnjë, kur disa djem bëhen bashkë aventurat e rrezikshme janë të dorës.

Reperi dhe miku i tij publikuan një video në një motor teksa po endeshin në natyrën e bukur të Brezovicës.

Mirëpo gjatë rrugës ka ndodhur një incident. Motori të cilin po ngiste reperi dhe miku i tij është rrokullisur.

Të dy nuk kanë marrë asnjë lëndim.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Pas lirimit nga paraburgimi, Fjolla Morina ndahet nga biznesmeni Syla?

Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej