Show Bizz

Mozzik publikon një foto të rrallë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mozzik ka ndarë me ndjekësit një imazh në rrjete sociale, në të cilin u shfaq pranë prindërve të tij.

Mozzik ka ndarë me ndjekësit një imazh në rrjete sociale, në të cilin u shfaq pranë prindërve të tij.“Gjatë vitit 1997 në Gjermani në stacionin e trenit me dy prindërit e mi. Erdha nga asgjë”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Mozzik është “Euskalt” në duet me Loredanën. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto