Show Bizz

Motra e Granitit na tregon se kë konsideron ai si femrën ideale

E ftuar së fundmi në Prive ishte Genta Cana. Moderatorja është edhe motra e Granitit, banor në shtëpinë e famshme “Big Brother VIP”.

Ajo na dha një pikëpamje krejt ndryshe për banorin e famshëm duke na zbuluar shumë të pathëna për të.

Në mesin e pyetjeve ishte se kë e konsideron femër ideale për të vëllanë.

Ajo tregoi se Graniti më shumë i ka qejf vajzat zeshkane.

Genta shtoi se ish – futbollisti më shumë si tip ai pëlqen që partnerja t’i marë gjërat më shtruar pa stres dhe të jetë më e qiltër dhe më sociale.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Pas Fifit, një tjetër banore gati të lërë shtëpinë e ‘Big Brother VIP’

Show Bizz

“I nderuar Cana nga Gjakova”/ Fifi zbulon çfarë vendi zë Graniti në jetën e saj

Show Bizz

Cili nga banorët nuk e përshëndeti Fifin pas daljes nga Big Brother

Show Bizz

Fifi ‘shpëtoi’ Semin dhe Einxhel nga eleminimi i së premtes- çfarë do të ndodh nesër në program?