Lajme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe mjaft i nxehtë me temperatura pak më të larta se sot. Mëngjesi do të jetë i freskët.

Edhe në Shqipëri, Maqedoninë Veriore dhe Mal të Zi nesër do të mbajë mot me diell dhe mjaft i nxehtë me ngritje të mëtutjeshme të lehta të temperaturave në krahasim me sot.

Edhe pasnesër dhe ditëve të ardhshme rajoni ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e masave stabile ajrore anticiklonike dhe masave të nxehta ajrore me origjinë nga Afrika Veriore dhe si rezultat nuk pritet ndonjë ndryshim i motit./Meteoballkan

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat