Lajme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe i nxehtë. Temperaturat maksimale do të arrijnë rreth 30-31 gradë celsius në nivel vendi.

Edhe në Shqipëri nesër do të mbajë mot me diell dhe i nxehtë, me temperatura maksimale të cilat do të arrijnë deri në 33-34 gradë celsius në nivel vendi.

Në Maqedoninë Veriore dhe Mal të Zi nesër pritet të mbajë mot me diell dhe mjaft i nxehtë.

Pasnesër në Kosovë pritet të mbajë mot me diell dhe mjaft i nxehtë. Temperaturat maksimale pritet të shënojnë ngritje dhe të arrijnë deri në 33-34 gradë celsius në nivel vendi, ndërsa në Shqipëri temperatura mund të arrijnë deri në 36 gradë celsius në nivel vendi.

Edhe ditëve të ardhshme në tërë rajonin pritet të kemi mot me diell dhe mjaft të nxehtë me temperatura maksimale rreth 35 gradë celsius në nivel rajoni./Meteoballkan

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat