Sport

Mosparaqitje në finale i kushton shtrenjtë skuadrës shqiptare, Disiplina e përjashton nga garat

Në mbledhjen e bërë, Komisioni i Disiplinës ka marrë vendimet në lidhje me ngjarjet e ndodhura në futbollin shqiptar së fundmi.

Apolonia e femrave për mosparaqitje në finalen e Kupës ndaj Vllaznisë, përjashtohet nga ky kompeticion për sezonin tjetër, teksa dënohet edhe me gjobë në masën 200.000 lekë.

Postime të ngjajshme
Sport

Gjilani gati të “bombardoj”, afër marrëveshjes me mesfushorin e njohur

Sport

Nexhipi flet për transferimet te Ballkani

Sport

Gazetari i ‘The Guardian’: Norwich ka transferuar lojtarin më të mirë kosovar

Sport

Lojëra interesante dhe emocione të mëdha dhurojnë fëmijët në garat e “Play-Off-it Nacional”