Lajme

“Mos u lodh me fol…”, Haki Rugova i komenton Isa Mustafës në Facebook

Nënkryetari i dorëhequr i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haki Rugova, i ka komentuar kryetarit të dorëhequr të kësaj partie, Isa Mustafës.

Në postimin ku Mustafa flet për dorëheqjen e tij nga pozita e të parit të LDK’së, rrëzimin e Qeverisë Kurti, Kurtin dhe Osmanin, si dhe partneritetin me Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vëmendje ka marrë komenti i Rugovës.

“Mos u lodh me fol e verteta eshte ajo qe po e flet”, ka qenë komenti i tij.

Mustafa, përmes një reagimi të gjatë në profilin e tij zyrtar në ‘Facebook’ ka shkruar për atë se çfarë ka ndodhur në zgjedhjet e 14 shkurtit dhe humbjen e thellë të partisë që e drejton.

Postime të ngjajshme
Lajme

Një person digjet brenda shtëpisë në Prishtinë

Lajme

IKSHPK, rastet aktive me koronavirus të shtohen në krahasim me ditët e kaluara

Lajme

Ja sa vendvotimeve të parapara janë rinumëruar në QNR

Lajme

Ines Demiri, ambasadorja e Kosovës dje ka arritur në Izrael