Show Bizz

“Mos fol ma…”, Morena i përgjigjet ndjekësit që ia përmendi lokacionin

Morena Taraku vazhdon të jetë më e komentuara kohët e fundit.

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, së fundmi ka qenë emri më i komentuar sa i përket jetës së saj private, shkruan lajmi.net.

Audio incizimi ku ajo i kërkon lokacionin një personi ka bërë gjiro dhe tani ndjekësit po ia përmendin edhe nëpër komente pranë postimeve ku modelja shfaqet joshëse.

Mirëpo duket se ajo e ka marrë me shumë sportivitet dhe po u kthen përgjigje ndjekësve në Instagram.

Duke pasur parasysh se dominojnë komentet negative, dikush prej komentuesve e ka mbrojtur Morenën dhe këtu nuk ka munguar reagimi i saj duke i thënë “Mos fol ma se veq e prish”.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Greta Koçi me letër publike pas lajmit se xhaxhai i saj ia përdorte emrin për mashtrim vizash

Show Bizz

Ja çfarë i thonë Encës fansat pasi e publikoi videon pa grim

Show Bizz

Reperja Cardi B shtrohet në spital

Show Bizz

Aktorja e dashur për kosovarët, preket nga coronavirusi