Show Bizz

Morena, vjen me një foto të nxehtë dhe seksi me të brendshme

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Bukuroshja Morena Taraku ka vazhduar të postojë foto tepër provokative

Kjo është një foto që duket se Morena e ka bërë para se të bëj një udhëtim të saj me avion.

dsefesdfs

Bukuroshja kosovare ka shkruar “Mode” derisa para kësaj fjale ka postuar një emotikon të një avioni.

Morena, shumicën e këtij viti e kishte kaluar në Stamboll, ku është parë duke qëndruar në vende tepër moderne.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto