Show Bizz

Morena Taraku provokon me foton ku shfaqet e zhveshur dhe e lagur

Morena Taraku ka provokuar me foton e fundit.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, i ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka realizuar një foto tejet artistike por kësaj radhe në të nuk i ka treguar format trupore.

Morena ka vendosur që të duket seksi duke u shfaqur e zhveshur dhe e lagur mirëpo vetëm në pjesën e sipërme.

Modelja ka pranuar komente të shumta pranë këtij postimi, disa nga emrat e njohur të estradës e disa nga fansat e saj të shumtë./L

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Vlora Dumoshi i del në mbrojtje Adriana Matoshit pas komenteve për lidhjen me futbollistin afrikan

Show Bizz

Reagon Adriana Matoshi pas mesazheve që mori për lidhjen me 21-vjeçarin

Show Bizz

Adelina pozicionohet në përplasjen Tayna-Dafina

Show BizzSport

Kush është Keith, futbollisti afrikan që “rrëmbeu” zemrën e aktores kosovare, Adriana Matoshi