Show Bizz

Morena Taraku bën gjestin e pahijshëm dhe e publikon në Instagram

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Morena Taraku nuk heziton që herë pas here të bëjë gjeste ofenduese ashtu siç bëri edhe në postimin e fundit, në Instagram.

Derisa e veshur e tëra në “Gucci”, Morena me shumë krenari ngriti gishtin e mesit teksa shkruan “Në djall 2019-ta”.

Kujtojmë që Morena prej kohësh është larguar nga Kosova për të ndërtuar një jetë të re në Stamboll ku edhe ka vazhduar punën për projekte të reja muzikore.

Kënga e saj e fundit “Missed Call” u publikua kohë më parë bashkë me videoklipin, por Morena ka paralajmëruar se tashmë ka nisur punën për këngën e re që pritet të dalë së shpejti.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto