Show Bizz

Morena ‘ngrit’ temperaturat në bikini – FOTO

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Morena Taraku duket ‘përvëluese’ në fotografinë e fundit.

Morena Taraku ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet nga vendi ku po pushon, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja u fotografua e veshur me një palë bikini të bardha, ndërsa fytyrën e mbuloi me anë të një kapele.

“Shumë seksi për atë”, është mbishkrimi që Morena ia ka lënë fotos.

Për ndryshe, “Swag” titullohet projekti i fundit nga Morena, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto