Lajme

Momenti kur qytetari arrestohet në qendër të votimit në Viti

Një person është arrestuar në një qendër të votimit në komunën e Vitisë.

Pjesëtarë të Policisë së Kosovës janë parë duke e vendosur në pranga të dyshuarin.

Dëshmitarët në vendin e ngjarjes kanë thënë se i njëjti ka qenë në gjendje të dehur.

Ai ka bërtitur dhe i ka shqetësuar personat në këtë qendër të votimit, raporton Klan Kosova.

Related posts
Lajme

Ky është parashikimi i motit për nesër

Lajme

Çfarë moti do të mbajë nesër në Kosovë?

Lajme

Koci tregon përse kërkoi shtetrrethim për Rrafshin e Dukagjinit pas ngjarjes tragjike në Gllogjan

Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto komuna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *