Lajme

Momenti kur Policia e Kosovës shpërthen bombën në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës para pak minutash ka bërë shpërthyrjen e një eksplozivi në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë.

Në një video shihet se si Policia në mënyrë të kontrolluar ka bërë shpërthimin e një mjeti.

Nga ky shpërthim nuk pati asnjë dëm material dhe përfundoi me sukses.

Ekipet e policisë janë duke i vazhuar hetimet.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=4573668985994718

Postime të ngjajshme
Lajme

Vdes këmbësori pasi u godit nga një veturë në Prishtinë

Lajme

Ky është parashikimi i motit për ditët e ardhshme

Lajme

Detaje/ Si e plagosi dhëndrri mikun përgjatë kohës sa po udhëtonin bashkë

Lajme

Plagoset një person në Prishtinë, Policia jep detaje për rastin