Lajme

Momenti kur një person bie nga teleferiku në Brezovicë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Para pak minutave në qendrën e skijimit në Brezovicë një person ka rënë nga teleferiku.

Ai për momentin është duke u transferuar për trajtim në spitalin e Ferizajt. Bëhet fjalë për një 30-vjeçar, i cili ka marrë lëndime në kokë.

Personi në fjalë raportohet të ketë marrë lëndime trupore në kokë dhe këmbë.

“Një person është lënduar te teleferiku. Është në autoambulancë. Gjallë është. Ka marrë disa lëndime në kokë. Bëhet fjalë për një 30-vjeçar”, ka deklaruar zëdhënësi i policisë së Ferizajt, Agim Gashi.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat

Lajme

Jabllanoviq: Nëse dikush mendon se serbët mund të qeverisen me 200 vota, nuk i njeh serbet sa duhet