Sport

Momenti kur Llapi fiton ndaj Ballkanit në penallti dhe kualifikohet tutje

Llapi ka arritur të kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.

Skuadra që drejtohet nga Tahir Batatina u përballë sot në çerekfinale të kësaj gare me Ballkanin, raporton “Zeri.info”.

Koha e rregulltë dhe ajo e vazhdimeve u mbyll baras pa gola.

Ndërkaq, fati i skuadrës fituese u vendosë në fazën e penalltive.

Në fazën e penalltive, llapjanët u treguan më të mirë duke fituar me rezultat 3:2.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=941715856636529

Postime të ngjajshme
Sport

“Toki” flet për fitoren e Prishtinës në Mitrovicë

Sport

“Qeqa” e komenton fitoren e Dritës ndaj Besës

Sport

“Bomba” e mbrëmjes: Xhevdet Shabani mund të largohet nga Drita?

Sport

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin