Sport

Momenti kur Kloppi e injoroi keq Simeonen pas ndeshjes Liverpool – Atletico

Liverpool fitoi mbrëmë ndaj Atletico Madridit në ndeshjen e xhiros së katërt të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Liverpoolit fitoi ndaj Atletico Madridit me rezultatin 2-0, me golat e Diego Jota dhe Sadio Mane, shkruan FrontOnline.

Pas ndeshjes, Klopp dhe Simeone sërish nuk u përshëndetën, të paktën sipas pamjeve që po qarkullojnë në internet.

Më poshtë keni pamjet:

Related posts
Sport

Barcelona pëson edhe golin e tretë

Sport

Kosovare Asllani shënon gol për Real Madridin në Ligën e Kampionëve të femrave

Sport

Ky pritet të jetë kundërshtari i radhës i Furyt

Sport

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Barcelona

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *