Lajme

Momenti kur barten të plagosurit në rrugën “Muharrem Fejza” (Pamje)

Sonte në rrugën “Muharrem Fejza” pati gjuajtje me armë ku dyshohet për 3 të plagosur deri më tani.

Indeksonline ka arritur të siguroj pamje kur bartet një nga të plagosurit.

VIDEO: https://dai.ly/x83siil

Policia ka arritur të identifikoj 1 të dyshuar. Në një prononcim për Indeksonline Agron Borovcin, Zëdhënës i Policisë për rajonin e Prishtinës ka dhënë detaje nga rasti.

Ai u shprehë se Policia deri më tani ka arritur të identifikoj një person të dyshuar.

“Rreth orës 23:15, është pranuar informata për një rast të plagosjes me armë zjarri në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë.”

“Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe mbështetur në të dhënat e para dyshohet për tre persona të plagosur nga arma e zjarrit.”

“Të njëjtit janë dërguar në QKUK për trajtimin e nevojshëm mjekësor.”

“Ndërlidhur me rastin, deri më tani policia ka identifikuar së paku një person të dyshuar, ndërkaq ka nisur një hetim për sqarimin e të gjitha rrethanave që karakterizojnë ngjarjen”, u shprehë Borovci.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar