Sport

Momenti i zënkës në ndeshjen Drenica – Besa (pamjet)

Drenica nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola 0-0 ndaj Besës së Pejës.

Gazeta Olle ka raportuar më parë për një zënkë në fund të ndeshjes.

E gjitha nisi kur sulmuesi i pejanëve Festim Haxhiu deshi ta përshëndes gardianin e vendasve Arion Ymeri, por ky i fundit ia ktheu me të fyerje dhe fjalë banale.

E aty reagoi edhe trajneri Bledar Devolli i cili tentoi t’i qëroj hesapet me Agon Xhakën, shkruan Gazeta Olle.

Pamjet nga transmetuesi Art Motion tregojn momentin e zënkës ku shihet trajneri Devolli duke vrapuar pas zënkës mes Ymerit dhe Haxhiut.

Gjithsesi vendasit e kanë mohuar një gjë të tillë, derisa nga kampi pejan kanë thënë se ka pasur tentime për t’i sulmuar lojtarët e tyre.

Postime të ngjajshme
Sport

“Toki” flet për fitoren e Prishtinës në Mitrovicë

Sport

“Qeqa” e komenton fitoren e Dritës ndaj Besës

Sport

“Bomba” e mbrëmjes: Xhevdet Shabani mund të largohet nga Drita?

Sport

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin