Lajme

Momenti i aksidentit në Prishtinë, kamioni e merr me vete një BMW

Një aksident trafiku ka ndodhur para disa orësh në rrugën “Sali Nivica” në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë.

RTV21 ka siguruar pamje nga ky aksident, ku shihet një kamion me material ndërtimor ka zënë me rimorkion e tij një veturë të parkuar në trotuar dhe e ka bartë me vete.

Siç duket në videon e mëposhtme, kamioni nuk ka arritur ta marr harkun mirë që për pasojë e ka goditur një veturë.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=1107677576302052

Postime të ngjajshme
Lajme

Kjo është dita kur mund të tërhiqen paratë e Trustit

Lajme

Ferizaj dekorohet në mënyrë të mrekullueshme për festat e fundvitit

Lajme

Parashikimi i motit për fundjavën

Lajme

Rama publikon fotografinë e Rugovës dhe Thaçit: Liria ka emër