Lajme

Moment prekës: Shokët dhe shoqet nuk i mbajnë lotët në varrimin e 12-vjeçarit dhe familjes së tij

Në varrezat e Shtimes u është dhënë lamtumira e fundit katër anëtarëve të familjes Ramadani, të cilën humbën jetën tragjikisht në një aksident komunikacioni.

Në varrim përveç familjarëve e miqve kanë qenë edhe nxënës të klasës së 12 vjeçarit që ishte njëri nga viktimat e aksidentit.

https://video.gjirafa.com/rec-0020-mp4-3

Në varrim përveç familjareve e miqve kanë marrë pjesë edhe kryetari i Ferizajt, Agim Aliu dhe kryetari i Shtimes Naim Ismaili.

Ata janë aksidentuar të dielën rreth orës 16:00 në fshatin Koshare.

Viktimat që pësuan në këtë aksident janë Naim Ramadani 39-vjeçar – drejtues i automjetit, Xhevrije Ramadani 60-vjeçare (nëna e Naimit), Sabrije Ramadani 32-vjeçare (gruaja e Naimit) dhe Y.R. 12-vjeçar (djali i Naimit).

Postime të ngjajshme
Lajme

Krejt çka i tha Shaip Kamberi sot Vuçiqit në Kuvendin e Serbisë

Lajme

Policia jep detaje për aksidentin që ndodhi tek rruga ‘B’

Lajme

Policia e gjobit me 150 euro, 24-vjeçarin që tejkaloi në vijë të plotë

Lajme

Temperaturat e larta, IKSHPK del me apel për qytetarët