Sport

Moldavia publikon pamje të veçanta para ndeshjes me Kosovën

Kombëtarja e Moldavisë sonte nga ora 20:45 do të zhvillojë ndeshjen ndaj Kosovës në kuadër të Ligës së Kombeve e cila njëherësh është e fundit për këtë vit, shkruan “Zeri.info.

Moldavia që është e fundit në tabelë dhe me pak gjasa për të mbijetuar ka mbërritur dje në Prishtinës.

Sot Federata e Futbollit të Moldavisë përmes një video ka publikuar qëndrimin në Prishtinë dhe stërvitje që i kanë kryer në stadiumin “Fadil Vokrri”. /Zeri.info

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-futbollisti i Dritës triumfon në Kupën e Lituanisë, thotë se është koha për një aventurë të re

Sport

Trajneri shqiptar harron Koronavirusin, rikthehet në stërvitje me skuadrën e tij

Sport

Rrëfimi special i shqiptarit: Si u futa në suitën e Maradonës, vinte në Tiranë për 100 mijë euro

Sport

Batatina mbështet delegimin e gjyqtarëve të rinj në Superligë