Show Bizz

Moderatorja nis të qajë në emision live. Çfarë ndodhi tek ‘Rudina’?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ndodh ndonjëherë që të ftosh personazhe në emision dhe dikush të mos të të vijë. Kjo ka ndodhur edhe në emisionin ‘Rudina’ të moderuar nga Rudina Magjistari.

Këtë herë të ftuara duhet të ishin dy, Sasa Hoda dhe Elona Koburja. Por njëra nga vajzat, Elona, nuk ‘mundi’ dot të vinte sepse e humbi betejën me sëmundjen.
Vajzat kishin përgatitur një video mesazh gjatë kohës së kurimit në Turqi.

“ Përshëndetje Rudina, të falenderoj për emisionin tënd, sepse falë tij takova Sasan që më ndihmoi për tu kuruar“, thoshte ajo.

Magjistari nuk mundi t’i mbante dot lotët.

Sasa kujtoi ditën e vàrrimit, kur nëna e vajzës thoshte mes lotësh: “ Më fal që të kam vënë në gjumë pa bukë, e të kam nisur në shkollë pa ngrënë“.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto