Show Bizz

Moderatorja e njohur shqiptare: Do të isha miliardere nëse do shisja kasetën time të seksit

Roza Lati ka habitur me postimin e fundit.

Moderatorja Roza Lati është emër shumë i komentuar, sidomos për deklaratat e paraqitjet pa komplekse.

Ajo ka publikuar disa video në rrjete sociale, në të cilat shfaqet e zhveshur, por tenton që gjoksin ta mbulojë me anë të flokëve.

Në mbishkrimin që ia la njërës video, ku prapa saj shihet pamja e detit, moderatorja tha se do bëhej miliardere nëse do e shiste kasetën e seksit.

“Do të isha miliardere nëse do e shisja kasetën time të seksit”, shkruan ajo, duke lënë të kuptohet se e posedon një të tillë.

Më pastaj, ajo postoi një tjetër video nga vaska, ku sërish tregon fizikun dhe mbulon gjoksin.

“A e dini c’po ndodh?”, shkroi Roza, duke i lënë fansat konfuz rreth asaj se çfarë po paralajmëron me këtë postim.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Kjo është maturantja më e bukur e vitit 2021

LajmeShow Bizz

“S’keni dashuri të sinqertë”, Adriana i kthehet fanses që e paragjykoi për lidhjen

Show Bizz

Vajza e Lutës bënë gjestin e pa hijeshim në komunikacion

Show Bizz

“Nora nuk di të flasë”, këngëtarja e injoron moderatorin shqiptar