Show Bizz

Modelja shqiptare gati nxorri të gjitha, veshja super e shkurtër i zbulon…

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modelja e njohur shqiptare ka treguar gati gjithçka.

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, nuk po i ndalon provokimet e shumta në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh publikon foto provokative e veshur shkurt por këtë herë veshja gati sa nuk e ka tradhtuar.

Françeska e ka zgjedhur një fustan super të shkurtër për ta marrë vëmendjen në rrjete sociale dhe si çdo herë ia ka dalë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto