Show Bizz

Modelja ruse nuk lë aspak vend për imagjinatën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Anastasia Kvitko duket ‘përvëluese’ në paraqitjen e fundit.

Anastasia Kvitko ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën dukej tejet provokuese, shkruan lajmi.net.

Modelja u shfaq e mbuluar me rrjetë, duke vënë në plan të parë të pasmet bombastike, të cilat tentoi t’i mbulonte me një figurë.

Për ndryshe, imazhe të tilla nga Anasatasia i shohim vazhdimisht në Instagram, ku llogarit mbi 10 milionë ndjekës.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto