Show Bizz

Modelja Ruse “Bombë me format trupore”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modelja e njohur me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko njihet për format e saj trupore me të cilat po u bënë konkurrencë femrave më me nam në botë, shkruan Indeksonline.

Ajo tashmë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku po e zhvillon karrierën e suksesshme si modele.

Anastasiya konsiderohet edhe si një nga rivalet kryesore të yllit Kim Kardashian sa i përket formave bombastike trupore.

Këtë e ka dëshmuar edhe njëherë me anë të paraqitjes së fundit, e veshur me një fustan të bukur ajo ka theksuar format e përkryera trupore që do ti kishte lakmi secila femër.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto