Show Bizz

Modelja e njohur shqiptare pjesë e skeçit të ri nga ‘Stupcat’ (VIDEO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modelja e njohur Vildane Zeneli ka disa javë që po qëndron në Kosovë, siç bën rëndom gjatë verës.

Gjatë kësaj kohe, atë e kemi parë mjaft aktive në paraqitje publike. Dha për Alaudin Hamitin në NIN të Klan Kosova një intervistë të gjatë teksa më pas u shfaq nën shoqërinë e fytyrave publike si Tayna e Kejvina Kthella të cilat duken të jenë shoqe shumë të mira të saj.

Mirëpo, Vildanja gjatë kësaj kohe ka provuar pak edhe aktrimin.

Ajo është bërë pjesë e një skeçi të grupit humoristik ‘Stupcat’ të cilët tash e një kohë po publikojnë në internet skeçe të reja në baza javore.

Nga promo e ndarë në rrjete sociale lihet të kuptohet që bëhet fjalë për një episod i cili s’duhet humbur nesër në mbrëmje. /Prive.al

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto