Show Bizz

Modelja e njohur gjysmë e zhveshur në shtrat, ja kush po e shoqëron

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modelja e njohur ka ndarë me ndjekësit një moment nga shtrati.

Modelja e njohur amerikane, Emily Ratajkowski, njihet për provokimet e shumta me poza nudo e gjysmë të tilla, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh ka pozuar edhe në shtrat, e para pak minutash u shfaq në të njëjtin vend vetëm se gjysmë e zhveshur dhe pranë saj e ka qenin i cili po fle.

Emily ka treguar se i pëlqejnë kafshët dhe këtë e dëshmon dita ditës.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto