Show Bizz

Modelja bukuroshe largohet nga Shqipëria, ky është mesazhi i saj për paparacët

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Trejsi Sejdini, një nga modelet më seksi në Shqipëri, ka vendosur të largohet nga Shqipëria drejt New York.

E ftuar në emisionin “Glamour Zone” në RTV Ora, bukuroshja tregon për planet e 2020-ës dhe shprehet e lumtur që më në fund do shpëtojë nga paparacët që i rrinë poshtë shtëpisë se saj dhe që presin kur ajo do bëjë ndonjë skandal.

“Ju uroj sa më shumë fat gazetarëve, të më rrini si paparaca para shtëpisë sime, të prisni momentin që Trejsi të bëjë një skandal, por jo dhe shumë gjatë, sepse për një javë më në fund do shpëtoj nga ju dhe nuk do keni me kë të merreni më pastaj”, ka deklaruar ajo.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto