Show Bizz

Modelja amerikane: Buka e zezë m’i rriti gjinjtë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Duket se buka e zezë me të vërtetë bën magji.

Modelja amerikane, Ireland Baldwin, ka thënë se buka e zezë i ka ndihmuar në rritjen e gjoksit.

“Kam ngrënë shumë bukë të zezë dhe si duket ajo po ndikon ën gjinjtë e mi”, tha 23 vjeçarja në Instagram.

Buka mban 110 kalori.

Ndjekësit e saj në Instagram kanë reaguar me komente të mira për bukën e zezë.

Aktualisht nuk ka studime që mbështesin teorinë e Baldwin që buka e zezë rritë gjinjtë./Gazeta express/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto