Lajme

Mjeku përkrahës i VV-së: Duhet arrestohet Ridvan Berisha, të dërgohet në psikiatri

Mjeku Xhavit Bicaj, njëherit edhe mbështetës i Vetëvendosjes ka thënë se gazetari Ridvan Berisha duhet të arrestohet.

Madje, Bicaj ka shtuar se ai duhet edhe të dërgohet në psikiatri pasi është i rrezikshëm për ambientin social

” Duhet te arrestohet, dhe te vazhdohet trajtimi psikitrik, nen mbikeqyrjen e policise, po flas si veteran e shendetesise dhe arsimit!
Ky eshte rrezik per ambientin social!”, ka shkruar Bicaj në një koment./Insajderi.org

Postime të ngjajshme
Lajme

Snajperisti gjerman i Koshares i komenton Vjosa Osmanit, ia poston foton nga qendra e vaksinimit

Lajme

Erdhi për Bajram në Kosovë, mërgimtarit në Ferizaj ia vjedhin veturën

Lajme

“Mos ma shtyj babën,”: Përplasje verbale mes policëve dhe familjarëve të të moshuarve tek “1 tetori”

Lajme

Pamje skandaloze: Kështu “zvarriten” të moshuarit për të arritur tek vaksinat në sallën “1 Tetori”