Lajme

Mitrovicë: Të rinjtë mblidhen tek liqeni për t’u argëtuar, “harrojnë” virusin

Disa të rinj në qytetin e Mitrovicës duket se nuk e kanë hallin dhe situatën që po mbretëron me pandeminë në Kosovë.

Ata mbrëmë kanë zgjedhur një lokal për t’u argëtuar me muzikë dhe DJ.

Sipas raportimeve të KosovaPress të rinjtë janë mbledhur afër liqenit.

Situata me pandeminë në vendin tonë është shqetësuese.

Ditë pas dite po shtohet si numri i të infektuarve me COVID-19, ashtu edhe numri i të vdekurve si pasojë e infektimit me koronavirus.

Postime të ngjajshme
Lajme

Familjari i 7 vjeçarës që vdiq sot me fjalë rrëqethëse për të, akuzon ordinancën private

Lajme

Guvernatori i Bejrutit shpërthen në lot, i krahason shpërthimet me ato në Hiroshima dhe Nagasaki

Lajme

OKB paralajmëron: Bota do të përjetojë katastrofën e re, pas pandemisë së Covid-19

Lajme

Nga nesër nisin punën disa çerdhe private në Prishtinë