Sport

Mirlind Daku tregon se për cilën skuadër e ka ëndërr të luaj?

Mirlind Daku po shijon suksesin dhe gjërat që vijnë bashkë me të, përcjellë Gazeta Olle.

Sulmuesi gjilanas në një intervistë për Kanal10 tregoi se cila është skuadra e tij e ëndrrave, teksa tha se në ndonjë klub tjetër të Kosovës nuk do ta shohim nëse vazhdon me këtë formë.

“Ekipi im i ëndrrave është Manchester United, pasi si fëmijë jam rritur duke bërë tifo për ta. Dhe shpresoj që në një të ardhme të afërt ta përjetoj nga mbrenda klubin”

“Nëse Mirlindi vazhdon me këtë ritëm dhe nëse ska lëndime dhe diçka të keqe nuk do luajë në asnjë ekip tjetër të Kosovës, por jashtë”- përfundoi Daku.

Postime të ngjajshme
Sport

Armando Broja gjen sërish golin

Sport

Vendoset se në sa shtete do të luhen ndeshjet e Euro2021

Sport

Ibrahim Dreshaj tregon klasin e tij, asiston në golin e dytë të Heerenveeen ndaj Feyenordit

Sport

Burreli i Samuel Nikajt triumfon pastër ndaj 2 Korrikut në Durrës