Sport

Mirlind Daku shënoi një supergol sot

Ballkani ka triumfuar sot me rezultat të ngushtë ndaj Malishevës.

Takimi që dhuroi pesë gola, dhuroi edhe spektakël brenda fushave të gjelbërta, shkruan Gazeta Olle.

Ndeshja ishte e barabartë deri në minutat e fundit, atëher kur në skenë doli golashënuesi më i mirë i Superligës.

Mirlind Daku lansoi një raketë nga largësia për t’i fituar takimin

Videon e golit më pas e publikoi edhe futbollisti në rrjetin social instagram.

Postime të ngjajshme
Sport

Superliga Live: Prishtina – Llapi, Gjilani – Arbëria

Sport

Rezultatet e dy ndeshjeve të stinorit vjeshtor mes Prishtinës dhe Llapit

Sport

FC Prishtina – Llapi: Forma e skuadrave në pesë ndeshjet e fundit dhe përballjet direkte

Sport

Shtatë takime në Ligën e Parë: “Nxehtë” në Klinë, spikat derbi në Prizren