Sport

Mirlind Daku me këpucë të personalizuara sportive

Sulmuesi i Ballkanit, Mirlind Daku ka marrë një dhuratë tejet të veçantë.

Daku i cili po kalon në një formë jetësore me skuadrën e tij Ballkanin, ka marrë një palë këpuca sportive të personalizuara, shkruan Gazetasheshi.com

Nëpërmjet rrjetit social “Instagram”, gjilanasi ka ndarë një fotografi për ndjekesit e tij, ku ka prezantuar këpucat e reja sportive nga gjiganti “Nike” me inicialet (M.D) dhe numrin e tij tek Ballkani (19).

Daku sezonin vjeshtor e ka mbyllur me 21 gola të shënuara në 12 ndeshje të paraqitura me Ballkanin këtë edicion.

Postime të ngjajshme
Sport

Futbollisti kosovar do të takohet me Papa Françeskun

Sport

Zyrtare: Ujkani e Vojvoda bëhen me trajner të ri

Sport

Mandzukic pa frikë zgjedh numrin e ‘pafat’ te Milani

Sport

Salah thyen heshtjen, tregon nëse do të mbetet apo jo në Liverpool