Show Bizz

Miranda Kerr sjell fotografi nga arkiva (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modelen e njohur e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar.

Duket se modelja e njohur është përmalluar për kohën e shkuar.

Kështu të paktën na e dha përshtypjen Miranda Kerr e cila është kthyer në kohë ku edhe postoj në Instagram një foto nga arkiva.

Në foton e postuar ajo shihet gjysmë nudo dhe duket mjaft seksi.

Kujtojmë se tani ajo është në pritje për t’u bërë nënë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto