Sport

Miqësorja Kosovë – Jordani do të transmetohet në këtë kanal televiziv kosovar

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll do ta zhvillojë një takim miqësor në muajin nëntor.

“Dardanët” do të sfidohen me Kombëtaren e Jordanisë më 10 nëntor në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet.

Kjo përballje kontrolluese do të transmetohet drejtpërdrejt në Radio Televizionin e Kosovës.

Ndeshja ndërmjet Kosovës dhe Jordanisë do të zhvillohet me fillim nga ora 18:00.

Ndryshe, Kosovën katër ditë më vonë e pret dueli kualifikues për Kupën e Botës “Katar 2022” ndaj Greqisë në udhëtim.

Related posts
Sport

Dhjetë klubet me vlerën më të madhe

Sport

Faza e grupeve në Ligën e Evropës përmbyllet sonte: Këto janë 16 ndeshjet, vëmendja në Napoli

Sport

Këto janë skuadrat e kualifikuara në raundin eliminues në Ligën e Kampionëve

Sport

Barcelona nuk ia del në “Allianz Arena”, mposhtet nga Barcelona

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *